Acer VG240Ybmiix alınır mı?

Fps oyuncusuyun va panel oneriliyor genelde ips almam mantik li mi ölü piksel vesayre cikarsa rahat iade edebilir miyim?
R5 2600
Rx 580 8gb
16 gb 3200 mhz ram li sistem de kullanicam.

şuanbu monitörün fiyatı 740 tl
bende samsung LC24F396FHMXUF (670tl) ile arasında çok kararsız kaldım bilemiyorum

Bende bu monitörü düşünüyorum. Acer Nitro QG241Ybii ile bunun arasında kaldım. Birisi IPS 1MS diğeri VA 1MS ve 200 TL fiyat farkı var. Bir de kulaklık girişi ve ekstra 1 HDMI haricinde fark yok.

Sırf IPS diye 200 TL fazla verilir mi? Yoksa VA olan QG241Ybii mi tavsiye edersiniz? Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Arkadaşlar 800TL civarı 75Hz bir monitör bakıyorum. Bu model çok ilgimi çekti 1ms tepki süresi IPS paneli ve ince çerçevesi çok şık duruyor. R fakat ölü piksel, ışık sızması falan olur mu? Bir de Acer sitesinde hopalör var yazmasına rağmen Hepsiburada, Gittigidiyor gibi sitelerde monitörün hoparlörü yok yazıyor arastırdım büyük ihtimal yanlış yazmışlar hoparlörü var galiba peki kaliteli midir monitörü almalı mıyım sizce?

Acer VG240Ybmiix 23.8" 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full Fiyatı
Hocam monitörü aldınız mı? Sipariş verecem bende şimdi. Aldıysanız memnun musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı