Acer VG240Ybmiix alınır mı?

Fps oyuncusuyun va panel oneriliyor genelde ips almam mantik li mi ölü piksel vesayre cikarsa rahat iade edebilir miyim?
R5 2600
Rx 580 8gb
16 gb 3200 mhz ram li sistem de kullanicam.

şuanbu monitörün fiyatı 740 tl
bende samsung LC24F396FHMXUF (670tl) ile arasında çok kararsız kaldım bilemiyorum

Bende bu monitörü düşünüyorum. Acer Nitro QG241Ybii ile bunun arasında kaldım. Birisi IPS 1MS diğeri VA 1MS ve 200 TL fiyat farkı var. Bir de kulaklık girişi ve ekstra 1 HDMI haricinde fark yok.

Sırf IPS diye 200 TL fazla verilir mi? Yoksa VA olan QG241Ybii mi tavsiye edersiniz? Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Hocam monitörü aldınız mı? Sipariş verecem bende şimdi. Aldıysanız memnun musunuz?

Hocam monitörü aldınız mı? Sipariş verecem bende şimdi. Aldıysanız memnun musunuz?

Ben aldim VG240ybmiix modelini, gayet memnunum hocam tavsiye ederim. Ölü piksek falan çıkmadı, birkaç aydır göze batan bir ışık sızması da yaşamadım. Bence güzel monitör, görüntü kalitesi iyi, IPS panel.

Ben de sipariş ettim bakalım inşallah bir sorun çıkmaz.

Arkadaşlar acaba bu monitör için kullandığınız ayarları ve söylermisiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…