Acer XF240QPBIIpr 23.6" 144Hz 1ms monitör alınır mı?

ne var ne yok açıkla bize bro f/p ürün çünkü merak içindeyiz detaylı bir rehber hazırlarsın sen artık.
Elime ulastiginda kesinlikle inceleme postu acicam buraya ama ekipmanlarimi tamamlamaya calisiyorum ve şunu sorucam ben hard gamer degilim ogrenciyim vakit gecirmeye oynayacagim zaten 75 hz Acer IPS panel alsam beni goturmezmi cokmu eksiklik cekerim?

Elime ulastiginda kesinlikle inceleme postu acicam buraya ama ekipmanlarimi tamamlamaya calisiyorum ve şunu sorucam ben hard gamer degilim ogrenciyim vakit gecirmeye oynayacagim zaten 75 hz Acer IPS panel alsam beni goturmezmi cokmu eksiklik cekerim?
kardeşim söyle birşey var tamam oynayacaksın ama iyi performans alıp zevkle oynamak var düşük zevkde normal performans oynamak var. Ha tutup 60 hz bile iş yapar lakin sistemin oyunlarda 75 üstü fps veriyorsa hatta 100 lerde 144 gerekli olduğunun kanısındayım. Refleks isteyen oyunlar için biçilmiş kaftan bunlar. Bende bunu çok düşündüm aynı durumdayım sistem alacam bende bakıyorum abi 70-170 arası fps veren sistemin 75 fps gibi oynatmakda sistemi boşa çıkartır. Böyle düşünmek lazım

Arkadaşlar monitör dün sabah ulaştı 1 gün boyunca deneyimledim ve gerçekten fiyatına göre çok güzel ve şık bir monitör alırsanız pişman olmazsınız.
Hangi siteden almıştın? Ben de HepsiBurada’dan almayı düşünüyorum ama beğenmemem ya da ışık sızması gibi bir sorun çıkması halinde geri iade edebilir miyim diye düşünüyorum. İade hakkında bilgisi ve deneyimi olan var mı?

Hangi siteden almıştın? Ben de HepsiBurada’dan almayı düşünüyorum ama beğenmemem ya da ışık sızması gibi bir sorun çıkması halinde geri iade edebilir miyim diye düşünüyorum. İade hakkında bilgisi ve deneyimi olan var mı?

Hz- fps ilişkisi nasıl sistemini de bilmiyoruz ya

HepsiBurada'dan aldım ve şuanlık herhangi bir sıkıntısı yok. Yalnız kutudan Display Port kablosu değil HDMI çıkıyor bunu da göz önünde bulundurun. Ben şuan HDMI ile kullanıyoru ve 144HZ' i de alıyorum. Sistemim ise Ryzen 7 2700X, RX 580 8GB SPECIAL EDITION, HYPERX 8GB 3200MHZ RAM

HepsiBurada'dan aldım ve şuanlık herhangi bir sıkıntısı yok. Yalnız kutudan Display Port kablosu değil HDMI çıkıyor bunu da göz önünde bulundurun. Ben şuan HDMI ile kullanıyoru ve 144HZ' i de alıyorum. Sistemim ise Ryzen 7 2700X, RX 580 8GB SPECIAL EDITION, HYPERX 8GB 3200MHZ RAM
Hdmi ile 144hz alınabiliyor muydu ya? Alınamıyor diye biliyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı