Elektronik ACER XV272U 2K 180 HZ IPS Monitör 6899₺

Konuda belirtilen monitör ile ASUS TUF Gaming VG27AQ1A monitör arasında seçim yapmaya çalışıyorum. @KELL sizin yüklediğiniz fotoğraflar Acer monitörün biraz sıkıntılı olabileceğini gösteriyor. Diğer satın alan arkadaşlar gece test yapabilirse çok iyi olur.

ASUS monitör için yapılan test aşağıdaki gibi sonuç veriyor.

Ekran görüntüsü 2023-11-22 202310.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuda belirtilen monitör ile ASUS TUF Gaming VG27AQ1A monitör arasında seçim yapmaya çalışıyorum. @KELL sizin yüklediğiniz fotoğraflar Acer monitörün biraz sıkıntılı olabileceğini gösteriyor. Diğer satın alan arkadaşlar gece test yapabilirse çok iyi olur.

ASUS monitör için yapılan test aşağıdaki gibi sonuç veriyor.

Eki Görüntüle 2026694

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu bu daha dün 8bin TL idi şuan 10.5'a dayanmış yazık değil mi:)

Hocam başlıktaki monitörü aldım ancak ekranda ortaya yakın 1 adet ölü piksel var ya. Kenarda köşede olsaydı keşke. Ortaya yakın olunca canımı sıktı. Değişim de isteyemiyorum stokta yok şu an. Ancak iade edebilirim ama onda da etsem mi bilemedim. Çünkü 6800e aldık ve bu fiyata zaten 2k ips 144hz ve üstü bulmak mümkün değil. Üzerine minimum 1000-1500 lira daha koymam gerekecek. 1 ölü piksel başımıza ne işler açtı ya. Ürünü yollamadan ölü piksel testi yapmak çok mu zor 4-5 tane farklı renkte ekrana bakacaksınız ya

180hz olan modeli kullanıyorum 1 haftadır şuan Aoc q24g2a 24 2k 165hz modeli ile yanyana karşılaştırma şansım oldu gözlemlediğim farklar şöyle;

Acer renk olarak bi iki tık daha üstün ve daha zengin diyebilirim
Acer hoparlör olarak daha üstün
Ghosting olarak acer geride kalıyor aoc 2 kalem daha üstün
Malzeme kalitesi olarak stand vs acer daha üstün gibi
Acerde siyahlarda ve beyazlarda sarımtırak bi renk mevcut ve tam olarak siyah ile beyazı veremiyor sağdan soldan bakınca renkler bi farklı görünüyor daha tam çözemedim dedikleri gibi va panelden dönme olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı