Acer Yetkili Servisine Laptop Nasıl Gönderilir?

Phoyt

Picopat
Arkadaşlar laptopumu alalı 6 ay oldu ve servise göndermek istiyorum ama biraz kuşkumda var. İzninizle bilenlere birkaç soru sormak istiyorum.

1: Laptopu servise nasıl gönderirim? Kargoyla mı yoksa başka bir şekilde mi?

2: Para alıyorlar mı? Garantisi devam ediyor.

3: Sorunum çözülür mü?

4: Ne kadar sürede gelir?

5: Servise nasıl ulaşırım?

Sorularım bunlar. Cevaplarsanız sevinirim.

Yetkili servisin sizlere vermiş olduğu anlaşmalı kargo gönderim kodu ile anlaşmalı firma üzerinden ücretsiz gönderebilirsin. Ekstra bir garanti veya markanın beyanı dışında kullanıcı kaynaklı sorun yaşıyorsan para ödersin. Ama cihaz da kullanıcı dışı bir üretim veya sonradan oluşan hata varsa para ödemezsin. Yetkili servis için bilen birisi yönlendirme yapar maalesef bilmiyorum. Cihazın arızasına göre tamir süresi değişir ve bildiğim kadarıyla 20 iş günü standarttır.

Yetkili servisin sizlere vermiş olduğu anlaşmalı kargo gönderim kodu ile anlaşmalı firma üzerinden ücretsiz gönderebilirsin. Ekstra bir garanti veya markanın beyanı dışında kullanıcı kaynaklı sorun yaşıyorsan para ödersin. Ama cihaz da kullanıcı dışı bir üretim veya sonradan oluşan hata varsa para ödemezsin. Yetkili servis için bilen birisi yönlendirme yapar maalesef bilmiyorum. Cihazın arızasına göre tamir süresi değişir ve bildiğim kadarıyla 20 iş günü standarttır.
Sorunum oyunlarda drop girmesi ve cpu'nun çok yüksek olması. Valorant'ta menüde 80-85 derece.Para öder miyim? Ödersem ne kadar öderim?

Belirttiğiniz sorun için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Arıza tespitinden sonra net bilgiyi servis size verecektir. Ama sorun sizinle ilgili gibi durmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı