Acı bir gerçek söyleyin

Bu ülkeye baskıcı bir politika şart bence. Başka türlü iflah olmaz bunlar.

Bu ülkeye baskıcı bir politika şart bence. Başka türlü iflah olmaz bunlar.
Türkiye'de insanlar bir "insanı" kurtarıcı olarak seçme derdinde. Destekledikleri partinin liderine tapma seviyesine geliyorlar.

Cumhuriyeti destekleyen ben Monarşi'yi desteklemeye başladım.

Türkiye'de insanlar bir "insanı" kurtarıcı olarak seçme derdinde. Destekledikleri partinin liderine tapma seviyesine geliyorlar.

Cumhuriyeti destekleyen ben monarşi'yi desteklemeye başladım.

Hocam haklısınız gerçekten. Futbol takımı tutar gibi parti tutan o kadar çok insan var ki. Neden bu parti diye sorsanız 2 kelime söyleyemezler.

Sad but true cok uzun sarki. Soylemek yerine sarkiyi atayim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dini inancı konuya katmamak gerektiğini düşünüyorum. Kime göre neye göre? Ayrıca espri olsun diye söylediysen komik değil. Gerçekten böyle düşünüyorsan bir Müslüman olarak saygı duyarım.
Acı bir gerçek söyleyin demişler ben de acı bir gerçek söyledim.

Sana göre gerçek olabilir ama bana göre değil. Tekrar uyarıyorum ki inancını konuya alet etme.

İnanç mı? Benim bir inancım yok. Gerçeği söylediğimde inancından dolayı gelip bana emir veriyorsan ben değil sen inancını konuya alet ediyorsun. Birazdan sırf ateist olduğum için 20. banımı da yiyeceğim.

O zaman kendi inandığın ya da inanmadığın şeyleri konuya alet etme. Din konusu objektif değildir ve herkes bu konuda farklı düşünür. Yani kısacası bence sen ateist olduğun için değil de inancını her yerde milletin gözüne soktuğun için ban yiyorsundur.

Türk halkı ve Türkiye hiç bir zaman düzelmeyecek, hatta daha bile kötü olacak. Arada gerçekten ülkeyi düşünen ve düzeltmeye çalışan biri olacak ama Türk halkı bunu anlamayacak, bu böyle gidecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…