Açığa aldırmak kalktı mı?

Tamam hocam arkadaşlar anlattı anladık da acaba nereden açığa geçebiliyoruz?

@PargalıMuharremPasha hocam niye kızgın emoji attınız çok merak ettim.
Cidden torpille yaptırabileceğini mi sandın? Bu ülke sizin yüzünüzden böyle hala gelmişsin arkamda malum partiden kişiler vs. var diyorsun yazık.

Tamam hocam arkadaşlar anlattı anladık da acaba nereden açığa geçebiliyoruz?

@PargalıMuharremPasha hocam niye kızgın emoji attınız çok merak ettim.
Halk eğitim merkezinden geçiş başvurusu yapılabiliyor. Arkanızda olanların önemi yok bu arada, onayı verecek olan MEB diye biliyorum.

Halk eğitim merkezinden geçiş başvurusu yapılabiliyor. Arkanızda olanların önemi yok bu arada, onayı verecek olan MEB diye biliyorum.

Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Cidden torpille yaptırabileceğini mi sandın? Bu ülke sizin yüzünüzden böyle hala gelmişsin arkamda malum partiden kişiler vs. var diyorsun yazık.

Hocam benim ne suçum var şimdi ben mi mâlum partiliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Hocam benim ne suçum var şimdi ben mi mâlum partiliyim?
Arkadaşın kızdığı nokta haklı bir nokta. Açık açık torpil yaptırabileceğini söylüyorsun. Bunu düşünmek bile utanmayı gerektirmez mi? Böyle bir şansın bile olsa haksız yere elde ettiğin bir avantajdan dolayı haksızlık yapmış olmuyor musun?

Hocam yaptırırım. Yaptırmam sizene? Allah Allah. Günahı da bana sevabı da bana. Sizin arkanızda öyle birisi olsa sanki siz hiç yaptırmayacaksınız.

Dediğim gibi kardeşim. Zaten yapabileceğin bir şey yok. Bu konu oldukça sıkı denetim altında. Sana söylediğim arkadaşın neden kızdığıydı. Ayrıca konu sevap günah olayı değil. Haksızlık yapılması. Biri sana haksızlık yaptığında veryansın edersin, ama sen birisine haksızlk yaparken düşünmezsin. Eleştirilen bu. Dinden bağımsız herkes kendi vicdanına hesap verir sonuç olarak.

Dediğim gibi kardeşim. Zaten yapabileceğin bir şey yok. Bu konu oldukça sıkı denetim altında. Sana söylediğim arkadaşın neden kızdığıydı. Ayrıca konu sevap günah olayı değil. Haksızlık yapılması. Biri sana haksızlık yaptığında veryansın edersin, ama sen birisine haksızlk yaparken düşünmezsin. Eleştirilen bu. Dinden bağımsız herkes kendi vicdanına hesap verir sonuç olarak.

Tamamdır hocam iyi günler.

Selamünaleyküm ben 10. sınıfa gidiyorum seneye YKS'ye hazırlanmaya başlayacağım dershaneye gideceğim bu yüzden seneye okulu açığa aldırmayı düşünüyorum bu yeni MEB karar çıkarmış açığa aldırmak kalktı diye acaba aldıramaz mıyım cidden gençlerin eğitim hayatlarıyla oynadı.

Hocam aciga gecmek kalktı araya il sağlık bakanını soktuk ama gene almadılar bir de pazartesi acik lise kayıtlari bitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı