Açık dünya araba oyunu tavsiyesi

Harici ekran kartınız olmadığı için çok oyun öneremiyorum.
My Summer Car olabilir.
Test Drive unlimited önereceğim, en azından FX5200 ekran kartıyla oynadığımı hatırlıyorum. Bir deneyin isterseniz.
Fuel açarsa devasa haritası var. Bir yarış oyununda gördüğüm en büyük açık dünya.

Fueli nereden alabilir ya da indirebilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir yerde satılmıyor korsan olarak buldum ama indirip hakka giresim yok.

Fuel açık dünya mıydı bu arada serbest dolaşabiliyor muyuz?
Hocam eğer oyun hiç bir yerde satılmıyorsa artık korsan oynamak hakka girmek olmaz. Ebay'dan falan alınacak orijinal kopyaların da Codemasters'a faydası yok.

Açık dünya ise, 14400 km² bir arazisi var ve bu arazi gerçek ölçekte. Bir ucundan bir ucuna kaptıra kaptıra gitmek 3 saat sürüyor.

Hocam eğer oyun hiçbir yerde satılmıyorsa artık korsan oynamak hakka girmek olmaz. EBay'dan falan alınacak orijinal kopyaların da codemasters'a faydası yok.

Açık dünya ise, 14400 km² bir arazisi var ve bu arazi gerçek ölçekte. Bir ucundan bir ucuna kaptıra kaptıra gitmek 3 saat sürüyor.

Şimdi baktım oyunu sistemim kaldırıyor City Car Driving indiriyorum şu an sıkılırsam ilk tercihim fuel olacaktır.

Hocam eğer oyun hiçbir yerde satılmıyorsa artık korsan oynamak hakka girmek olmaz. EBay'dan falan alınacak orijinal kopyaların da codemasters'a faydası yok.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı