Açık Dünya RPG Oyun Tavsiyesi

Warhammer : Vermintide 2 pek açık dünya sayılmaz ama bir bakın derim. Onun dışında The Elder Scrolls Online önerebilirim oynamak isteyebilirsiniz.
Skyrim ve beraberinde The Elder Scrolls Online oynamaktaydım. Belirtmemişim kusura bakmayın. Artık sıkmaya başladı. Yeni arayışlardayım. :) Dediğiniz oyuna bakacağım.
Fallout 4'e de bakabilirsiniz.
Fena değil, aklımda. Teşekkürler.

Benim en sevdiğim oyunlardan biri olan Fallout New Vegas olabilir, tamamen Türkçe moduna sahip ve bence gelmiş geçmiş en iyi Fallout oyunu. Elder Scrolls Oblivion denemediysen bence onu da oynayabilirsin bence birçok açıdan Skyrim'den güzel bir oyun.

Dostlar Skyrim'i rafa kaldırmayı düşünüyorum. The Witcher serisini pek sevemedim. Buna benzer fazla bilinmeyen oyun tavsiyelerinizi alabilir miyim? MP eklentisi olmayabilir. Aşağıda oynadığım oyunlar mevcut, bunlar dışında öneri de bulunabilirsiniz.
  • Jast Cause 2
  • Saints Row 4
  • Far Cry 4 (5'i düşünmüyor değilim.)
  • Mad Max
  • AC Serisi (Origin hariç)
  • Mass Effect 2-3
Tom Clancy's The Division bu oyuna bir göz atın derim (Division 2 çıkacak diye bir haber görmüştüm ama tam emin değilim. Konsola çıkacak da olabilir.)Bir de pek rpg oyunu sayılmaz ama The long dark oyununu sevebilirsiniz, zombi gibi olağanüstü olaylardan ve yaratıklardan kaçınan bir hikayesi var. Gerçekçi bir oyun ve atmosferi bence gayet güzel. Sevebilirsiniz.

Edit: Division 2 E3'te tanıtılacakmış. Bir de Tom Clancy’s Ghost Recon Wildland bu oyuna bir göz atın derim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı