Açık lise ders seçimi nasıl yapılmalı?

Berk Özmet

Hectopat
Merhaba 11. sınıfım 2. dönem açık liseye geçtim 161 kredim var 13 tane zorunlu dersim var ve bana 12 tane ders seçeceksin dediler. 11. sınıfı geçmek için kaç ders seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de kalan zorunlu ders sayım 13 olduğu için ben hepsini seçtim, gerçi rastgele seç seçeneği vardı ona bastım seçti 12 tane :D Kredim 171 bu arada benim de.

Benim de kalan zorunlu ders sayım 13 olduğu için ben hepsini seçtim, gerçi rastgele seç seçeneği vardı ona bastım seçti 12 tane :D kredim 171 bu arada benim de.

Ders rastgelede seçerim sıkıntı yokta maksimum 12 tane seçtiriyor benim kalan zorunlu derslerim 13 tane ben 11. sınıfı bitiremeyecek miyim bu sene?

Ders rastgelede seçerim sıkıntı yokta maksimum 12 tane seçtiriyor benim kalan zorunlu derslerim 13 tane ben 11. sınıfı bitiremeyecek miyim bu sene?
Hayır o mezun olmanız için kalan dersiniz benim de 13 bana da 12 tane seçtiriyor. Krediniz 170 olunca kalan zorunlu ders sayınız 0 olunca ve okuduğunuz dönem 5 olunca mezun oluyorsunuz. Yani 12. sınıf bitiminde mezun olmuş olursunuz rahat olun.

Kısacası sınıf durumu yok açık öğretim de krediniz 170 olunca mezun oluyorsunuz.

Hayır o mezun olmanız için kalan dersiniz benim de 13 bana da 12 tane seçtiriyor. Krediniz 170 olunca kalan zorunlu ders sayınız 0 olunca ve okuduğunuz dönem 5 olunca mezun oluyorsunuz. Yani 12. sınıf bitiminde mezun olmuş olursunuz rahat olun.

Kısacası sınıf durumu yok açık öğretim de krediniz 170 olunca mezun oluyorsunuz.

Vallahi teşekkürler kara kara düşünüyordum ne yapacağım ben diye eyvallah reis.

Yeni konular

Geri
Yukarı