Açık lise ders videoları yeterli midir?

Rocky997

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar açık liseye yazıldım derslerimi seçtim ama aklımda sorular var. Bunlar:
  1. Ortak derslere sayısal derslerde dahil mi?
  2. Kitapta konu anlatımları çok uzun kitaptan çalışmak yerine internetten konu anlatım videolarına izlesem yeterli olur mu?
  3. Sayısal dersler ve yabancı dil yapmadan sadece sözel dersleri geçerek kaç yılda mezun olabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Muaf değilsen ortak gözüküyorsa gireceksin.
2- Videolara bakmana gerek bile yok kitapların arkasındaki testlere göz at yeter.
3- Ortak derslerini vermelisin. 192 krediyi geçtikten sonra lise bitince mezun olabilirsin.

Merhaba arkadaşlar açık liseye yazıldım derslerimi seçtim ama aklımda sorular var. Bunlar:
  2. Kitapta konu anlatımları çok uzun kitaptan çalışmak yerine internetten konu anlatım videolarına izlesem yeterli olur mu?
  3. Sayısal dersler ve yabancı dil yapmadan sadece sözel dersleri geçerek kaç yılda mezun olabilirim?
Açık lisedeyken herhangi bir işte çalışıyormusunuz ve çalışırken derslere odaklanabiliyor musunuz?

Eğer mezun olmak istiyorsan. Sana verebileceğim tek tavsiye kitap veya video ile uğraşma. Aöl sitesinde online testler var. Edebiyat 4 ten sınava gireceksen gir aöl sitesine aç online testleri edebiyat 4 testini seç yap. Zaten sınavda %80 1 e 1 aynı sorular çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı