Açık lise sınavları zor mu?

Sınavların cevapları telegram gruplarında dağıtılıyor. Aşırı kolaylar.

Sınavları gereksiz yere abartılıyor. Açık lise öğrencilerinin de seviyesi belli. Sınavlar o zorlukta hazırlanıyor. Çıkmış sorulara ve verdikleri kitaplara çalışmanı tavsiye ederim. Bunların dışında sınavda bir yerden soru çıkmaz, soru mantığı belli. Hep onun benzeri ya da o mantıkta soru soruyorlar. Az bir çalışmayla halledilebilir, gereksiz yere büyütmeye gerek yok.

@Bilgici1 3. dönem sınavları Online olacak da Aralık sınavları yüz yüze okullarda yapılacak. Yüz yüze olması sizi korkutmasın, gerçekten sınavları basit. Ortalama bir haftalık çalışmayla üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorum.

Şöyle söyleyeyim 6.sınıftan beri okula gitmiyorum şu anda açık liseden yeni mezun oldum eğer meslek değil düz lise ile bayağı kolay bir de sınavlar Online olduğu için çok rahat bana göre.
Meslek lisesindeyim, kolaysa sıkıntı yok çünkü YKS çalışacağım.

Ailenin öğretmen arkadasi falan varsa onlar esliginde yap.
Maalesef.

@Bilgici1 3. dönem sınavları Online olacak da Aralık sınavları yüz yüze okullarda yapılacak. Yüz yüze olması sizi korkutmasın, gerçekten sınavları basit. Ortalama bir haftalık çalışmayla üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorum.
Sağ olun vallahi, herkes öyle bir zor falan dıyor kı korktum sanki YKS'ye gireceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı