Açık lise YDT sınavına nasıl hazırlanılmalı?

Icchimaru

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, 11.sınıf açık lise öğrencisi olarak YDT ve TYT sınavına hazırlanmak isteyen bir öğrenci nasıl bir yol izlemelidir? Ne dershaneye gidiyorum ya da herhangi bir kursa YDT grammar konularımda daha bitmedi.

Öncelikle merhaba, 11.sınıf açık lise öğrencisi olarak YDT ve TYT sınavına hazırlanmak isteyen bir öğrenci nasıl bir yol izlemelidir? Ne dershaneye gidiyorum ya da herhangi bir kursa YDT grammar konularımda daha bitmedi.
Makale, kitap falan okumanı öneririm. Çoğu soru makalelerden çıkıyormuş zaten. Onun dışında her gün Vocab çalış. Öğrendiğin konular ile alakalı Quiz falan yap. Onun dışında net taktiğim tyt de matematik yapman. İngilizcede 75 yapan kişiyi TYT mat netiyle geçebilirsin daha düşük yapsan bile. Yani demem o ki çalışman gerek. Daha önünde 1 yıl var, güzel çalışırsan çok rahat yaparsın.

Ben doğru düzgün çalışmadan ingiliz dili ve edebiyatı bölümünü kazandıysam sen çalışarak çok rahat yaparsın, stres yapma.

Yani rahatlıkla evde tek başıma halledebilirim? Haber okuyorum ve grammar çalışıyorum. Sence benim hocam taktiklerle YDT kitabını alınır mı? Bitiridikten sonra

Yeni konular

Geri
Yukarı