Açık lisede sınavlara nasıl çalışılır?

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Acik liseye geçmek gıbi bir planim var ama kafamda sorular var acık lisede okuyanlar varsa cevaplarsa iyi olur. 12'ye geçecektim ama kaldığım için 11. sınıfı tekrar okuyacağım bu yüzden açık liseye geçeceğim. 9 ve 10. sınıfta pandemi olduğu için sınavlara girmedim o yüzden toplam 14 tane alttan dersim var. Sorumluluk sınavı olarak geçiyor bu sınavlarda. Açık lisede kredi olayı varmış benim kredim düşük mü olacak mezun olmam zorlaşacak mı? Sorumluluk sınavlarım silinecek mi? Silinmezse bile onların sınavlarını ders seçme ekranında seçmem gerekli mi? Seçtiğim zaman önce alttan derslerimi mi seçmem gerekli? Yoksa okuduğum dönemi mi? Normal lisede eşit ağırlıktım ve kimya fizik vs. görmüyordum açık lisede görecek miyim? Sınavlarına nasıl çalışacağım başımda öğretmen yok konuları nasıl öğreneceğim? En çok kafamı karıştıran konu bu. Ailem açık liseye geçersem bir işte çalışmamı istiyor sınavlara o zaman nasıl çalışacağım sınavları zor oluyor mu? Mesela benim 9. sınıf coğrafyasından sorumluluk sınavım var ve sınav seçme ekranında coğrafya 1'i seçtim ve sınavına girdim 45+ not aldım o sorumluluk siliniyor değil mi?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam yardımcı olursanız iyi olur :)

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Hocam bakın ama ya
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Son düzenleme:

Geri
Yukarı