Açık liseye geçilmeli mi?

Bu yıl ne biçim yığılma olmuş ya.
Bende mat ve TR hariç Full idi.
Mat 11 net, TR 17.33 net.
İşin koyan tarafı matematikte 19 soru doldurmuştum 6'sı yanlış fakat tüm yanlışlar dikkat hatası kaynaklı yanlışlar.

Kitapçıkta doğruyu bulup optiğe hatalı kodlamışım, işlemde 3x3 = 6 yapmışım, işlemi doğru yapıp yanlış işaretlemişim vb vb.
kendi aptallığıma düştüm resmen

Sende bayağı iyi getirmişsin eline sağlık. Bu yıl bayağı kötü geçirmiş öğrenciler diye duydum ama 450 civarında %5 olduğunu görünce bir "n'oluyo la." dedim

Katılmıyorum hocam. Okulu bırakıp açık liseye geçtikten sonra kendimi daha çok geliştirdiğimi fark ettim özellikle yabancı dil ve yeteneğimin olduğu herhangi bir dal tabii ki artık okumuyorum bitireli 7-8 ay oluyor. Seneye üniversite için bir hazırlık yapabilirim ama belli olmaz.

Teşekkür ederim. Sınavda soğukkanlı kalmakta çok önemli bence. Bazı arkadaşlar yüzdelikleri sallıyor. Forumda biri 430 puanla % 4 e girdim demişti. 402-403 puan %5, 413-414 puan civarıda % 4 idi yanlış hatırlamıyorsam. Ben %1.56 lik okulu isterken 0.78 e girmeyi beklemiyordum .

Açık lise okumuş biri olarak asla tavsiye etmiyorum. Evinize en yakın liseye gitmenizi tavsiye ediyorum. Bazı yanlış seçimler pişmanlıklar ile sonuçlanabilir. Deneyimli bir abi tavsiyesi olarak tekrar açık lise okumanı kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Hocam astımım olduğu için ikisine de gidemedim, şu an eski okulumda kaldım.

Rapor aldım fakat haftada 8 saat eğitim şartı varmış yine de bundan da muaf olmak için şehir hastanesinden heyet raporu istiyorlar, ancak onu alırsam 3 ay evden dışarı çıkamama vb durumum olacak.

Okul müdürü ile konuşacağız eğer halledemez isem mecbur açığa geçeceğim zaten aynı şey olacak.

Size neden gidemeyeceğimi şöyle açıklayayım, ben 5 gün önce astım raporu için gittiğim zaman kan vermiştim o zaman kanımdaki enfeksiyon miktarı 3,67 çıkmıştı.
Hemen 2 gün sonra hastalanıp doktora gittim, doktor soğuk almış ve enfeksiyonu çıkmış dedi.
Asıl sorun burada enfeksiyon değeri 3 günde 3,67'den 29,42'ye yükselmiş, olması gereken değer ise 0,8 ile 1,2 arası

Basit bir soğuk alma yüzünden ateşim 39.5 derece falan oluyorsa koronayı siz düşünün artık bu sebeple büyük ihtimal açığa geçeceğim virüs kapmamak için.

Mesleki açık liseye geçmeye çalışın, avantajları daha fazla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…