Açık liseye geçmek

Uryu Ishida

Centipat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere bu sene açık liseye geçiş zorlaştırıldı. Geçen sene geçecektim ama geçen sene denk getiremedim ve bittikten 1 gün sonra bittiğini fark ettim. Çok takip etmediği için şu anda 12. sınıfım ve devamsızlığım 20+ oldu bile sabah 6 da 7 de kalkıp 8 de okula gitmekte zorlanıyorum her gün geç kalıyorum astımım ve bronşitim var kalp problemim de var devamsızlığı yerine oturtamıyorum açığa geçmem için ne gerekiyor? Okulda hiç kalmadan açığa geçilebiliyor mu?
Ek olarak ailemin haberi var açığa geçmek istediğimin ve olumlu bakıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz üzere bu sene açık liseye geçiş zorlaştırıldı. Geçen sene geçecektim ama geçen sene denk getiremedim ve bittikten 1 gün sonra bittiğini fark ettim. Çok takip etmediği için şu anda 12. sınıfım ve devamsızlığım 20+ oldu bile sabah 6 da 7 de kalkıp 8 de okula gitmekte zorlanıyorum her gün geç kalıyorum astımım ve bronşitim var kalp problemim de var devamsızlığı yerine oturtamıyorum açığa geçmem için ne gerekiyor? Okulda hiç kalmadan açığa geçilebiliyor mu?
Ek olarak ailemin haberi var açığa geçmek istediğimin ve olumlu bakıyorlar.

Devamsızlık sıkıntı değil siliyorlar sadece devamsızlık için düşünüyorsan.

MEB'in yayınladığı yönergede bulunan durumlardan birine sahipsen geçebilirsin. Onun dışında öğlenci olan bir okula geçmeye çalışabilirsin.

Benim derdim zaten okul ile ve öğlenci okula geçersem sabah başıma dert olan köpekler akşam daha çok başıma dert oluyor geçen sene bizim okul öğlenciydi deprem sebebiyle tadilat olmasından ve artık köpek kovalaması sokaktaki birinin bana sataşması normal gelmeye bile başlamıştı o dönem. Bizim buradan geçen servis de yok ilçe değiştirip gidiyorum çünkü okula.

Devamsızlık sıkıntı değil siliyorlar sadece devamsızlık için düşünüyorsan.

Evet sildikleri doğru ama çalışıp kendime en azından harçlık çıkarırım okula 8 saat gidip uyuyacağıma.

Bu sene benimle aynı sebep ile açığa geçenler varsa yardım edebilir mi derslerim ve devamsızlığımdana dolayı kalıp 1 senemi heba etmek istemiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı