Açık mavi, beyaz internet kablosu nereye bağlanmalı?

Ankastredeki ucunu yapmışlar mıydı yoksa onu da mı öyle bırakıp gitmişler? Servis sağlayıcınizla bir görüşüp bilgi alın. Kablonun bağlantısı yapılmamış olabilir.
Elektrikçi çağırdım kabloya bağlantı gelmediğini belirtti, türknet'i arayacağım.

Elektrikçi çağırdım kabloya bağlantı gelmediğini belirtti, türknet'i arayacağım.
Ankastre ve eviniz arası demek ki yapılmamış. Onu da yapacak servis sağlayıcı aslında. Türk Telekom bunu yapıyor ama Türknet yapmıyor sanırım. Umarım halledersiniz.

Ankastre ve eviniz arası demek ki yapılmamış. Onu da yapacak servis sağlayıcı aslında. Türk Telekom bunu yapıyor ama Türknet yapmıyor sanırım. Umarım halledersiniz.
Ankastreden evime çektikleri kabloda bağlantı yok, Türknet'in kendi servisi yok Türk Telekom servisi hizmet sağlıyor, bu kabloyu da Türk Telekom çekmişti.

Ankastreden evime çektikleri kabloda bağlantı yok, Türknet'in kendi servisi yok Türk Telekom servisi hizmet sağlıyor, bu kabloyu da Türk Telekom çekmişti.
Bağlantınızı ne zaman ve nasıl halledecekler o zaman? Türk Telekom ekibi tekrar gelmesi lazım anladığım kadar.

Ben arıza kaydımı oluşturdum onlar oradan Türk Telekom'a bildirecekler, ekipleri gelip halledecektir diye umuyorum.
Aslında bu işi önceden halletmeleri gerekirdi zaten. Madem kabloyu çektiniz, ankastreye de yapın gidin. Yakın zamanda hallederler umarım.

Demek ki kabloyu düzgün bantlamışsınız hocam. İyi günlerde kullanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…