Açık öğretim lisesi 10. sınıf dersleri nelerdir?

Ben biterim öyle olursa umarım hepsi Online olur o zaman %100 mezun oluruz
Abi inşallah abi dua lazım dua Düşünsene Aralık, Mart, Temmuz, bu dönem sınavları online + ek sınav olursa o da online abi mis gibi olur dua edelim

Abi inşallah abi dua lazım dua düşünsene aralık, Mart, Temmuz, bu dönem sınavları Online + ek sınav olursa o da Online abi mis gibi olur dua edelim

İnşallah abi ya dualarımız temennimiz o yönde abi tek kelimeyle mükemmel ötesi olur ya

Hocam dersleri seçtiniz mi AÖL ders seçme alanından?

Hocam aktif misiniz şu an ders seçme menüsüne girdim kaç tane seçmem lazım?

hocam birde bu matematik 1-2 falan var google'dan baktığım kadarıyla 2 daha zor oluyormuş o dersi çıkarabiliyor muyum veya hangi seçmeli dersleri seçeyim matematik ve edebiyat harici diğer derslerim iyi sayılır.

Son düzenleme:
Kral cikaramazsin onlari maksimum 12 ders seçebilirsin ortak olanları seçmen öncelik

Evet hocam ama kaydete basmayın, o zaman otomatik ders seciyor. Derslerinize çalışmaya başlayin, sınav aralık'ta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam ama kaydete basmayın, o zaman otomatik ders seciyor. Derslerinize çalışmaya başlayin, sınav aralık'ta.

Yok hocam hiçbir şeye tıklamadım bilmediğim için. İlk açtığım gibi duruyor. Derslere çalışmaya başlıyorum, yardımınız için sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…