Açık Öğretim Lisesi zorunlu dersler nasıl verilir?

qnpases

Hectopat
Daha fazla  
Aşağıya koyduğum fotoğraftaki gibi, kredim 240 gözüküyor lakin zorunlu dersimde 1 tane var. İnternette araştırdığımda, insanların sol sekmeden sınavlara girip muaf olduğunu gördüm. Ben de yine aşağıya koyacağım gibi 5 tane sekme gözüküyor. Zorunlu dersin sınavına tekrardan nasıl girebilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2023-05-13_173128305.png
    resim_2023-05-13_173128305.png
    9 KB · Görüntüleme: 67
  • resim_2023-05-13_173302797.png
    resim_2023-05-13_173302797.png
    17,7 KB · Görüntüleme: 74
AÖL sınavları 30 Nisan 23.59'da kapandı, bu kapanmadan sonra orada gördüğümüz 5 sekme ortaya çıktı.
Sınav sonuçları açıklanınca orada sınav sonuçları ve dersler hakkında bilgiler çıkacak.
Yeni dönem sınavlar başladığı zamanda ise sınava giriş sekmesi eklenecek, şu an aktif sınav olmadığı için sınava girme alanı yok.

AÖL sınavları 30 Nisan 23.59'da kapandı, bu kapanmadan sonra orada gördüğümüz 5 sekme ortaya çıktı.
Sınav sonuçları açıklanınca orada sınav sonuçları ve dersler hakkında bilgiler çıkacak.
Yeni dönem sınavlar başladığı zamanda ise sınava giriş sekmesi eklenecek, şu an aktif sınav olmadığı için sınava girme alanı yok.
Kalınan dersim 1 olarak gözüküyor hocam, 3. dönem sınavlarında düzeltebilirsin diyorlar, o da temmuzda olacakmış. Üniversite tercihlerinden önce diploma olayı kesinleşir mi?

Kalınan dersim 1 olarak gözüküyor hocam, 3. dönem sınavlarında düzeltebilirsin diyorlar, o da Temmuz'da olacakmış. Üniversite tercihlerinden önce diploma olayı kesinleşir mi?

1 ders demek sadece geçmen gerek 1 sınav demek, diğer sınavlara katılmasan bile geçmen lazım.
Diploma'yı ne zaman alabileceğini, ilçende bağlı olduğun Hem'e sormalısın. En iyi cevabı onlar verecektir.

1 ders demek sadece geçmen gerek 1 sınav demek, diğer sınavlara katılmasan bile geçmen lazım.
Diploma'yı ne zaman alabileceğini, ilçende bağlı olduğun Hem'e sormalısın. En iyi cevabı onlar verecektir.
Teşekkürler, çok yardımınız dokundu.

Yeni konular

Geri
Yukarı