Açık öğretime geçiş yaparken sorumluluk sınavına girmek zorunlu mu?

ugursda1231

Hectopat
Merhaba, benim 10. sınıftan kalma edebiyat sorumluluğum var. Yarın ben açık liseye geçiş yapacağım. Haftaya da bizim okulun sorumluluk sınavları var benim o sınavlara giremem gerekiyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, benim 10. sınıftan kalma edebiyat sorumluluğum var. Yarın ben açık liseye geçiş yapacağım. Haftaya da bizim okulun sorumluluk sınavları var benim o sınavlara giremem gerekiyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bende kaldım o dersden be hoca söyle söyledi eğer 55'in altında olursa belge alamazsın falan dedi VE45.

Eğer sorumulu olduğun ders vars giriceksin.

Açık liseye geçmeden verebilirseniz iyi olur. Açık liseye geçince sorumluluk silinmiyor. 10. sınıftan kalma Türk Dili ve Edebiyatı sorumluluğunuz, açık lisede karşınıza ders olarak çıkar ve Türk Dili ve Edebiyatı 3-4 olarak dersini alır ve sınavına girersiniz. Açık liseye geçmeden önce verebilirseniz de sorumluluğunuz silinecektir.

Açık eğitimde sınıf diye bir şey yok. 4 sene okuyacaksın tabii derslerin iyiyse 45 üstü alıp 1.5 senede bitirebilirsin. Genelde Online oluyor zaten sınavlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı