[Açıklama] The Witcher 3 Çekiliş İptali

• Konuyu başlatan WD40
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 563
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
W

WD40

Ziyaretçi
Merhabalar, yaklaşık 1 saat önce açmış olduğum çekiliş konusunu moderatörlerin bugün getirdiği bir kural nedeniyle iptal ettirdim.

Çekilişe beğeni şartı eklemiştim çünkü çekilişi numarayla yapacaktım. Örneğin 150 kişi beğendiyse 1-150 arasında bir sayı çekilip o numara kime denk geliyorsa ona verilecekti. Diğer türlü mesaj numarası ile yapılmasında karışıklık olabiliyor. Örneğin bir kişi birden çok mesaj atmış olabilir ya da benim alıntıladığım, cevap verdiğim mesajlar da ihtimali değiştirebilirdi.

İlk 30 dakika boyunca bu kural aktif bir şekilde uygulandı. Ardından moderatörler konumu düzenleyip bu şartı kaldırdı.

Konuyu raporlayıp moderasyona aynen bu şekilde açıkladım. Aldığım cevap; "İyicene kontrol edin, karışmasın. Çekiliş konularında artık beğeni şartını siliyoruz."

Ben de; "Madem ki beğeni almamam gerekiyor beğenileri profilime işlemeyebilirsiniz." dedim.

Moderasyon ekibinden gelen cevap aynen bu şekilde; "Öyle bir şey mümkün değil, çekilişi iptal edebilirsiniz."

Daha önceki çekilişlerde bu kuralın aktif bir şekilde uygulandığını hepimiz biliyoruz. Madem ki bu kuralın eklenmesi bugün benim konumdan sonra yasaklandı. Benim konumun bu kurala dahil olmaması gerekir.

Sanki beğeniye ihtiyacım varmış da çekiliş yapıyormuşum gibi muamele gördüm. Gerçekten moderasyonun bu tepkisine şaşırdım.

Burada mağdur edilen ben değilim, çekilişe katılan arkadaşlar.

İyi günler dilerim. Olur da şartlar değişirse düzenli çekilişlere devam edeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı