Açıktan bilgisayar programcılığı için hangi üniversite daha iyi?

Anadolu açık öğretim fakültesini yazabilirsiniz. Açık öğretim fakültesi deyince akla ilk gelen fakültedir. Sizin yerinizde olsaydım onu yazardım.

İstanbul Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi arasında açıktan bilgisayar programcılığı için hangisini seçmemizi önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar Programcılığı bölümünü Atatürk Üniversitesi'nde bitirdim, telefon ile kimseye ulaşamıyorsun. Ödemeleri her dönem zamlanıyor, internet sayfaları çok kötü sınava nerede gireceksen nereden gideceksin vb. şeyleri öğrenmen imkansız. Büt tarihleri, büt sınav yerleri, Online sınav ne zaman, Online sınava nereden girilir bunları hiçbir şekilde paylaşmadılar, öğrenciler Telegram üzerinden bir mesajın altında söylemiş ve ben oradan şans eseri görerek girdim sınava orayı göremeyenler de muhtemelen giremedi, girebilen girer, okuyabilen okur kafasında yönettikleri bir sistemleri var, tamamen okul kötüleme mesajı gibi oldu ama tek iyi yanı varsa o da Google'dan çaldıkları tenezzül edip sıfırdan soru yazmaya üşenip Google'dan alınmış Online sınav sorularıdır. Benim önerim bu tarafa bulaşmaman yönünde.

Geri
Yukarı