Açıktan lise sınavları nasıl olacak?

En azından okul da hocaların son senen olduğu için bırakma gibi bir hedefleri yok. Şimdi açık lise sınavlarına gidersen kalma şansın bile var.
Doğrudur hocam bende öyle düşünüyorum en azından okula gidersem ortalamam düşmez. Yaş bakımından da sıkıntım olmadığı için mezuna kalsamda sorun olmaz

@CivanS hocam size kalmış. Okuldaki hocalardan alacağınız verimden daha fazlasını alacaksanız okulda durmanın manası yok. Evde çalışacaksanız, disiplini götürecekseniz açığa geçebilirsiniz. Ama bunları düşünürken hislerinizi bir kenara bırakın. Gerçekten olur mu, olmaz mı ona bakın.

Ayrıca eğer açığa geçecekseniz okulun verdiği haftasonu destek kurslarına açık öğretim öğrencileri de gidebiliyorsa onlara da gidebilirsiniz. Zaten hangi derslere gireceğinizi kendiniz seçiyordunuz.
Valla hocam tek korkum ortalamamin daha da düşüp beni geriye atması hedefim zaten yüksek olduğu için ortalamam beni çok korkutuyor ortalamam zaten sınırdayken böyle bir ikilemde kalmak beni çok zorladı

Valla hocam tek korkum ortalamamin daha da düşüp beni geriye atması hedefim zaten yüksek olduğu için ortalamam beni çok korkutuyor ortalamam zaten sınırdayken böyle bir ikilemde kalmak beni çok zorladı.
Çalışmak hocam, çalışmak. Bu dünyada her şeyin gerçekleşmesi için bir sebebi yapmak lazım. Su içmek için kalkıp bardağı almak lazım. Sınavlardan geçmek için derse çalışmak lazım. Sebepleri yaptıktan, sebeplere yapıştıktan sonra istediğiniz olur.

Çalışmak hocam, çalışmak. Bu dünyada her şeyin gerçekleşmesi için bir sebebi yapmak lazım. Su içmek için kalkıp bardağı almak lazım. Sınavlardan geçmek için derse çalışmak lazım. Sebepleri yaptıktan, sebeplere yapıştıktan sonra istediğiniz olur.
Hocam youtube deki motivasyonculardab daha iyi konuştunuz sizi tebrik ediyorum ilginiz için ayriyeten teşekkür ediyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı