Açılmayan Bilgisayar Ekranı

Yempy

Hectopat
Daha fazla  
Kolay gelsin, Bilgisayar da daha önce; bir uzun bip 2 kısa bip, 1 uzun 3 kısa bip sorunları oldu onları hallettim. Ancak şu an hiçbir hata olmamasına rağmen (fanlar vb dönüyor) monitöre görüntü gelmiyor.

RAM slotlarını teker teker denedim, ekran kartını birkaç kere çıkarıp taktım.

Monitör de sorun olmadığına eminim ancak ekran kartını çıkarıp deniyebilirim onun dışın da bu kasanın 1-2 yıldır kullanılmadıgını biliyorum.

Ekran kartını çıkarıp bilgisayarı güvenli modda çalıştırın bakalım. Kabloları da kontrol edin yoksa dediğim gibi doğru servise.

Ekran kartını çıkarıp bilgisayarı güvenli modda çalıştırın bakalım. Kabloları da kontrol edin yoksa dediğim gibi doğru servise.
Kablolardan pek emin değilim 😀
Ben de ilk PSU'dan şüphelenmiştim fakat PSU sağlam çıkmıştı. Sorun anakart bence.
Çok yaşlı bir bilgisayar olmasına ramen ddr3 16 gb ram destekliyor üzülürüm açıkcası ;)
ekran kartını çıkardım ancak şimdi monitörün kablosunu nereye bağlayacağım?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı