Açılmayan Bilgisayarı Adım Adım Tamir Ettik

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Casper-Foxconn-Anakart.jpg

Anakart arızası dolayısı ile açılmayan Casper bilgisayarı nasıl tamir ettiğimizi adım adım gösteriyoruz. Bilgisayarınız açılmıyor ve sorunun nerede olduğunu bulmaya çalışıyorsunuz. Bu videomuzda biz de benzer yollardan geçerek sizlere rehberlik ...

Devamı: Açılmayan Bilgisayarı Adım Adım Tamir Ettik
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bir @Recep Baltaş atasözü der ki: "Casper pişmanlıktır."
Bu forumda hiçbir zaman Casper önermedik, önermeyeceğiz. Kalitesiz anakart, 4GB bellekli ancak giriş seviye ekran kartı, kalitesiz PSU, kalitesiz kasa ve rezalet teknik servis nedeniyle Casper'ı hiçbir zaman önermiyoruz.
Videoyu daha izlemedim ancak başlıkta "Casper" yazısını görünce videodan önce makaleye baktım Casper'ın dandikliğinden ne kadar bahsedilmiş diye :)

Bir @Recep Baltaş atasözü der ki: "Casper pişmanlıktır."
Bu forumda hiçbir zaman Casper önermedik, önermeyeceğiz. Kalitesiz anakart, 4 GB bellekli ancak giriş seviye ekran kartı, kalitesiz PSU, kalitesiz kasa ve rezalet teknik servis nedeniyle Casper'ı hiçbir zaman önermiyoruz.
Videoyu daha izlemedim ancak başlıkta "Casper" yazısını görünce videodan önce makaleye baktım Casper'ın dandikliğinden ne kadar bahsedilmiş diye :)

Exper'ı unutmamak lazım.

Pegatron beklerdim... Efsane kasa ve Efsane Sapphire etiketi. Zaten en büyük mağduriyet de Sapphire ve Casper ikilisiydi... :D
Kendi sitesi bile olmayan bir markanın (Pegatron) anakartını kullanıyordu Casper'ın bazı modelleri :(
Bu yüzden o bilgisayarlara bırakın donanım güncellemesini, BIOS güncellemesi bile yapılamıyordu ve bu yüzdendir ki Casper'ın Windows 7 ile gelen bazı bilgisayarlarına Windows 8 kurulamıyordu, siyah ekran veriyordu, şaka gibi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı