Açılmayan iPhone'dan Veriler Kurtarılır mı?

Telefonu Device Firmware Update (DFU) moda alıp iTunes üzerinden restore edebilirsiniz, bu moda aldıktan sonra iTunes otomatik olarak telefonunuzu tanıyacaktır.
telefon açılıp kapanıyor, sadece apple logosu gözüküyor. Dfu moduna almaya çalıştım. Bilgisiyara taktım itunnes algılamadı. Nasıl algılar? Şarjı olmadığından mı algılamadı yoksa?

1-Cihaz tamamen kapalı konuma aldınız.
2- İki saniye açma/kapatma tuşuna basarak cihazı uyandırın.
3-Açma kapama tuşundan elinizi çekmeden menü tuşuna 10 sn basılı tutun.
4-Açma kapama tuşundan elinizi çekin ama menü tuşundan elinizi çekmeyin.
5- 10 saniye daha bekleyin.
Bunları yaptıktan sonra cihazınızda siyah ekran olacak ve iTunes uyarı verecektir.

Telefonun şarjı mı yok. Tam bilmiyorum. Şarjdan çıkarınca telefon açılmıyor. Bilgisiyara takınca şarj edip açılması lazım, ancak bilgisiyarda açılmıyor.

Şarjda iken ekranı siyah yapıp açılmamasını sağlıyorum. Ancak itunnes algılamıyor.

Telefonun şarjı mı yok. Tam bilmiyorum. Şarjdan çıkarınca telefon açılmıyor. Bilgisiyara takınca şarj edip açılması lazım, ancak bilgisiyarda açılmıyor.

Şarjda iken ekranı siyah yapıp açılmamasını sağlıyorum. Ancak itunnes algılamıyor.
Şarj soketi bozuk olma ihtimalini düşünüyorum şimdi, eğer prizden şarj oluyor ise bilgisayarınızın portlarını kontrol eder misiniz bir?

Cihazınızın büyük bir ihtimalle şarj portu bozulmuş, işinin ehli bir telefoncuya götürmenizi tavsiye ederim. Eğer garantisi varsa garantiyede yollayabilirsiniz.

Yukarıda size onu sormuştum ancak aldığım cevap farklı olunca bu yolu önerdim. Cümleniz aynen şöyle "Başka iPhone çalışıyor, açılmayan iPhone'da olmuyor."

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı