ACPI\ASD0001 sürücüsü nereden bulunur?

1Gülhan1

Kilopat
Daha fazla  
Aygıt yöneticisinde kameram gözükmüyor. Ayrıca bir sürücü yüklenmemiş gözüküyor. Donanım kimliğindeki kodu taratınca düzgün bir şey bulamadım. Ayrıca devamlı 3. parti yazılımı yüklememi istiyor. Ben yüklemek istemiyorum. Ne yapmalıyım?
ACPI\VEN_ASD&DEV_0001.
ACPI\ASD0001.
*ASD0001.

123.png

Hp 15-gt201nt. Bir de bu sürücü kamera ile mi ilgili?
Emin olmamakla birlikte olabilir. Bilinmeyen aygıta tıkladığın zaman 4 tane yazı olacak (1 tane eksik atmışsın) 4 tanesini de yazar mısın? Ekran görüntüsüyle birlikte.

Bir de işletim sistemini ve kaç bit olduğunu yazar mısın?

Son düzenleme:
Emin olmamakla birlikte olabilir. Bilinmeyen aygıta tıkladığın zaman 4 tane yazı olacak (1 tane eksik atmışsın) 4 tanesini de yazar mısın? Ekran görüntüsüyle birlikte.

Bir de işletim sistemini ve kaç bit olduğunu yazar mısın?
Win 10 64-bit.
4.png

Son düzenleme:
İşin tuhaf yanı HP'nin sitesinde ise kamera sürücüsü yok. belki ben göremedim sen de bakar mısın: HP Dizüstü - 15-g201nt (ENERGY STAR) Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği

Dokunmatik ekran sürücüsü var, o sende kurulu mu acaba?

Daha fazla araştırdığımda AMD ile ilgili olabileceğini öğrendim. Ekran kartı sürücünü kurdun mu? Bilgisayardaki işlemci Intel mi AMD mi?
AMD işlemci var. Bende biraz baktığımda chipset sürücü gibi bir şey ben de pek uğraşmadım. Resmi siteye bende baktığımda kamera sürücüsü yok. Bu durumda ne yapabilirim?

Geri
Yukarı