Açtığım bazı konuların silinmesini talep ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan1461

Megapat
Bazı konularımın silinmesi gerektiğini düşünüyorum, bu konular az ( 0-10 ) etkileşim alan ve kullanıcılara veya foruma herhangi bir faydası bulunmayan konular olup silinmesinin zararı olmayacaktır.

Örnek konu: Hopi üyeliği nasıl iptal edilir/silinir?

Not: Hesap silinmesi kullanıcının faydalı içeriklerinin forumdan silinmesiyle sonuçlanacağı için kabul edilmemesi normaldir fakat konular için silinmesi istenen konu değerlendirildikten sonra uygun görülürse silinmesi taraftarıyım.

Merhaba.

Bazı konularımın silinmesi gerektiğini düşünüyorum, bu konular az ( 0-10 ) etkileşim alan ve kullanıcılara veya foruma herhangi bir faydası bulunmayan konular olup silinmesinin zararı olmayacaktır.
Faydası olup olmadığına neye göre karar veriyoruz? Belki ileride biri aynı sorunu yaşayıp, o konuya gelip fikir paylaşacak?

Üstte bahsettiğimiz gibi, silinmesi doğru değil.

Not: Hesap silinmesi kullanıcının faydalı içeriklerinin forumdan silinmesiyle sonuçlanacağı için kabul edilmemesi normaldir fakat konular için silinmesi istenen konu değerlendirildikten sonra uygun görülürse silinmesi taraftarıyım.
Hesap silme işlemi yapılsa bile kullanıcının yazdığı içerikler silinmez.
Silinmesini isteyebileceğiniz içerik türü, KVKK 7. madde kapsamında kişisel veriniz; ya da yasalara aykırı herhangi bir içeriktir.

Dilerseniz rapor ederek silinmesini istediğiniz içerikleri iletebilirsiniz ancak talepleriniz saydığımız nedenlerden ötürü olumlu sonuçlanmayabilir.

Daha detaylı bilgi için:

Technopat Site Kullanım Koşulları

Gizlilik bildirimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı