Açtığım konular yeni mesajlar bölumüne gidiyor

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Bazı konularda fark ettim hepsi direkt yeni mesajlar bölümüne gidiyor, öyle olunca da daha az göze çarptığı için bazen etkileşim almıyor. Yoğunluktan denilmiş ama ben bir konu açacağım zaman, açılan en yeni konu üzerine en fazla 3 konu falan açılıyor benimki de yeni yayınlandığı için o 3 konu arasında olması gerekirken direk sayfanın en altına gidiyor. Öne çıkarma yapsam da yine yeni mesajlar bölümünde üst sıralara çıkıyor yani 3 kişi gördüyse bir 3 kişi daha görüyor. Yarim saat sonra bir mesaj geliyor, 1-2 saat sonra bir mesaj geliyor. Yani konu etkileşim alsa bile bu durum benim canımı sıkıyor. Eskiden hiç yoktu böyle bir problem. Bazen açtığım konu kayboluyor yayınlandı mı silindi mi bilinmez. Ceza da yemiyorum açtığım konuyu da ancak arama yapınca bulabiliyorum. Böyle devam ederse 1-2 konu sonra bırakırım Sosyal'i çünkü vakit kaybından başka bir şey olmuyor bekliyorsun bekliyorsun mesaj yarım saate geliyor.

Bazı kategoriler hariç açtığınız tüm konular yeni konular ile yeni mesajlar sekmesine aynı anda düşer. Öne çıkarma sistemi zaten yeni mesajlar üzerinden aktif çalışmakta, yeni konular arasına girmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı