Elektronik Adata Legend 700 512 GB 589 TL

Hepsipay ile ödemediysen bir sorun olmaz. Siparişlerim kısmında İş Bankası kredi kartı olarak gözüküyorsa sorun olmaz.

Hepsipay ile ödemede bir sıkıntı olmuyor. Daha öncesinde Hepsipay ile Nays kullanarak ödeme yaptım %20 iade verildi.

Hepsipay ile ödemede bir sıkıntı olmuyor. Daha öncesinde Hepsipay ile Nays kullanarak ödeme yaptım %20 iade verildi.

Hocam Amazon'da oluyor mu bu acaba turtle beach gamepad 1170 TL çok ucuz normal fiyatı 2K üstü diye biliyorum fikriniz var mı sizce degermi o fiyata.

Belki siz almışsınızdır ama kurallarda açıkça yazıyor kimse boş yere Hepsipay kullanmasın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230208-235818.png
    154,7 KB · Görüntüleme: 66
Belki siz almışsınızdır ama kurallarda açıkça yazıyor kimse boş yere Hepsipay kullanmasın.

Cüzdanlar arası transferden bahsediyor. Hepsipay ile satın alım cüzdan arası transfer olarak geçmiyor.

Ben aldığımda Hepsipay yükle bakiye kullan vardı ben direkt kredi kartı seçeneği ile aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…