Adata Legend 750 SSD okuma yazma değerleri nasıl?

mckatletti

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
asus dual RTX 4060 TI 16 gb 3600 mhz ram AMD ryzen 5 5600x
Meslek
yapımcı
SSD veya HDD modeli
ADATA LEGEND 750
SSD okuma yazma değerlerim nasıl?

SSD: Adata Legend 750 kartta 3500/sn okuma 3000/sn yazma yazıyor.

Desktop Screenshot 2024.02.04 - 15.37.15.89.png

SSD okuma yazma değerlerim nasıl?

SSD: Adata Legend 750 kartta 3500/sn okuma 3000/sn yazma yazıyor.

Eki Görüntüle 2107018

Vaadettiğini sağlıyor başarılı.

Edit: hatta yarısının dolu olduğunu da göz önüne alırsak ve sistem de buraya kurulu ise işini görür asıl mesele bu performansı ne kadar zaman devam ettirebilir.

Eh, çok az bir düşüş var. Çift çekirdekli MAXIO MAP1202A-F1C kontrolcü bulunduruyor. Üstelik DRAM'less. Hikvision, Kingspecs, Asgard gibi bilinmeyen markalarda bulunan bir kontrolcü yani pek iç açıcı değil. Zaten Maxio'nun genel olarak kalitesi düşüktür. Bir de bazı kaynaklarda DRAM içerdiği söylenmiş ama neye göre söylendiği yazmıyor. Hatta bu kaynaklarda kontrolcü bilgisi falan da yok. NAND'ına gelirsek bir bilgi bulamadım. 3D TLC olduğu yazıyor sadece. Kendisine benzeyen SSD'lere baktığımda YMTC Xtacking 2.0 NAND gözüme çarptı. Bir anda arızalanan, BIOS'ta gözükmemeye başlayan S70 Blade'lerdeki NAND. Tabii içinizi karartmak istemem ama bunları söylemek zorundayım. Şu an sağlıklı gözüküyor. Ben şahsen içinde aşırı önemli bilgilerimi bırakmazdım. İyi sosyaller.

Son düzenleme:
Eh, çok az bir düşüş var. Çift çekirdekli MAXIO MAP1202A-F1C kontrolcü bulunduruyor. Üstelik dramless. Hikvision, Kingspecs, Asgard gibi bilinmeyen markalarda bulunan bir kontrolcü yani pek iç açıcı değil. Zaten Maxio'nun genel olarak kalitesi düşüktür. Bir de bazı kaynaklarda DRAM içerdiği söylenmiş ama neye göre söylendiği yazmıyor. Hatta bu kaynaklarda kontrolcü bilgisi falan da yok. NAND'ına gelirsek bir bilgi bulamadım. 3D TLC olduğu yazıyor sadece. Kendisine benzeyen SSD'lere baktığımda YMTC Xtacking 2.0 NAND gözüme çarptı. Bir anda arızalanan, BIOS'ta gözükmemeye başlayan S70 Blade'lerdeki NAND. Tabii içinizi karartmak istemem ama bunları söylemek zorundayım. Şu an sağlıklı gözüküyor. Ben şahsen içinde aşırı önemli bilgilerimi bırakmazdım. İyi sosyaller.
Son cümleye imza kaşe mühür basarım detaylı analiz için sağol hocam.

Eh, çok az bir düşüş var. Çift çekirdekli MAXIO MAP1202A-F1C kontrolcü bulunduruyor. Üstelik DRAM'less. Hikvision, Kingspecs, Asgard gibi bilinmeyen markalarda bulunan bir kontrolcü yani pek iç açıcı değil. Zaten Maxio'nun genel olarak kalitesi düşüktür. Bir de bazı kaynaklarda DRAM içerdiği söylenmiş ama neye göre söylendiği yazmıyor. Hatta bu kaynaklarda kontrolcü bilgisi falan da yok. NAND'ına gelirsek bir bilgi bulamadım. 3D TLC olduğu yazıyor sadece. Kendisine benzeyen SSD'lere baktığımda YMTC Xtacking 2.0 NAND gözüme çarptı. Bir anda arızalanan, BIOS'ta gözükmemeye başlayan S70 Blade'lerdeki NAND. Tabii içinizi karartmak istemem ama bunları söylemek zorundayım. Şu an sağlıklı gözüküyor. Ben şahsen içinde aşırı önemli bilgilerimi bırakmazdım. İyi Sosyaller.

Vay be!

Geri
Yukarı