AddMeFast.com güvenli midir?

Noirr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaş bu siteyi bana önerdi. Bazı sosyal medyalarda rastgele videolara like atıyorsunuz bundan da puan kazanıyorsunuz. O puanlar da bu sitenin kendi cryptocurrency'si AMF satın almak için kullanılıyor. Arkadaş bana bunun için bir Chrome eklentisi de önerdi linki burada: GitHub - frxangelz/addmefast: addmefast bot . Sizce güvenli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam afedersiniz bu konuda bilgili değilim ama github'daki şey bu site için bir bot. Bu botları yapmak için kaynak koduna sahip olmak gerekiyor mu?
Anlayamadim.

GitHub'daki sadece otomatik Instagram like atmak için yapılmış bir bot. Sitenin güvenirliğiyle hiçbir alakası yok...
Iyide adamin ne yazdigini gorebiliyorsun hatta istersen kendin dosyalari acip ozellestirebilirsin.

GitHub'daki sadece otomatik Instagram like atmak için yapılmış bir bot. Sitenin güvenirliğiyle hiçbir alakası yok...

Sitenin guvenilirligi mi? GitHub hakkinda bir bilgin yok sanirim. Linke tiklarsan kodlarin ne yaptigini gorebilirsin. Bir dahakine bilmeden yorum yapmaman dilegiyle iyi Sosyaller hocam.

Marfix arkadaşın bahsettiği konu. GitHub'da paylaşılan kod bildiğim kadarıyla sadece otomatik bot için. Yani (herhalde) içinde sitenin kaynak kodu yoktur.

1660377456481.png

Direkt bu kisim kaynak kodu diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı