AdGuard güvenilir mi?

AdGuard güvenilir diyebiliriz bir süre kullanmıştım ama onun yerine uBlock Origin daha daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Adguard güvenilirdir, ben de kullanıyorum. Hatta telefonda Adguard uygulaması, Adguard DNS'i (eklenti kurmak istemiyorsanız bunu da kullanabilirsiniz), Adguard bilgisayar uygulaması var, telefondaki gibi bu uygulama ile yetişkin içerikleri dahil bir çok filtreleme yapabiliyorsunuz. Kendiniz ekleme yapabiliyorsunuz. Teknik bilginiz varsa Adguard Home bile kullanabilirsiniz. Modeme bağlı tüm cihazlara filtreleme yapar. Buna Android olmayan televizyondaki YouTube dahil.

AdGuard güvenilirdir, ben de kullanıyorum. Hatta telefonda AdGuard uygulaması, AdGuard DNS'i (eklenti kurmak istemiyorsanız bunu da kullanabilirsiniz), AdGuard bilgisayar uygulaması var, telefondaki gibi bu uygulama ile yetişkin içerikleri dahil birçok filtreleme yapabiliyorsunuz. Kendiniz ekleme yapabiliyorsunuz. Teknik bilginiz varsa AdGuard Home bile kullanabilirsiniz. Modeme bağlı tüm cihazlara filtreleme yapar. Buna Android olmayan televizyondaki YouTube dahil.

Android için AdGuard Premium varsa iyi olduğunu düşünüyorum Premium olmadığı zaman bazı reklamlar engellenmemişti, AdGuard DNS denedim oda tam olarak reklamları engelleyememişti ama hatırladığım kadarıyla bilgisayarda bir sorunum yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı