Adidas Fiyat Hatası

dogant

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Kadıköy
Daha fazla  
Bugün bir mont aldım. Adidas.com.tr ve birçok yerde 550 TL ama ben Gittigidiyor'da 380 TL'ye buldum %50 fiyat indirimi etiketiyle ve satıcı da Adidas Resmi Mağazası.

Ben ürünü aldıktan hemen sonra 500 TL oldu. Ödemeyi kontrol ettim 380 TL çekilmiş.

Fiyat hatası olabilir diye düşünüyorum, Adidas bu siparişi iptal eder mi?

Son düzenleme:
Belirli bir stok için indirim yapılmış olabilir.

Değiştirememesi lazım gördüğün tutarı çekmiş online olarak geçmiş, biz sesli operatör olarak çalışıyoruz bazen satış departmanı hatalı ücret vermiş olabiliyor çok nadiren ancak memnuniyet kapsamı ses kayıtları dinlendikten sonra o ücrete veriliyor. 1800 TL tek parçada indirim yapıldığını gördüm sırf hatalı ücret aktarımı nedeniyle.

Daha önce Hepsiburada'da böyle bir şey yaşadım, siparişi iptal etmişlerdi ama benim gibi tepki gösteren insanlardan sonra müşteri memnuniyeti açısından ürünü ücretsiz olarak gönderdiler.
O nedenle merak ettim :)
Teşekkür ederim cevaplar için.

Ben İzmir'deyken Kipa'dan uyku tulumu almıştım yazlık bir şey normal fiyatı 80-90 TL iken 9TL mi ne fiyat etiketi girilmişti, kasiyer mecburen size satmak zorundayız dedi gördüğünüz fiyat bu ise satışı yapılacaktır dedi, çünkü kasadaki görünen fiyat o kadın tutup da 90TL'ye çeviremezdi sonuçta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı