Adidas krampon önerisi

gausscs

Hectopat
Krampon alacağım Adidas ama ayağımı sıkar vb. diye korkuyorum. 41 giyiyorum sizce 42 mi almalıyım? Adidas sitesinden alacağım ne almalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine adidasın sitesinden alın fakat bir giyim mağazasına gidip alacağınız ayakkabıyı deneyin bence. Bende krampon alırken öyle yapmıştım, kramponda numaralar yanıltabiliyor.

Nike'lar 0,5 büyük alınmalıydı, Adidas'ta bu 1 diye hatırlıyorum. Ölçüm şekli olması lazım sitenin alt kısmında ordan fikir alabilirsiniz.

Deprem bölgesinde oldugumdan dolayı gidemiyorum yerlebir olmuş çarşı.
Geçmiş olsun öncelikle. Benim ayağım 42-42,5 fakat aldığım krampon 44. Ben Nike Vapor 14 Club kullanıyorum, adidasta bu boyut işlemi nasıl oluyor bilmiyorum o yüzden deneyin demiştim. İade değişim koşullarına bakarak alın ayağınızın bir büyüğünü olmadı değiştirirsiniz zaten.

Geçmiş olsun öncelikle. Benim ayağım 42-42,5 fakat aldığım krampon 44. Ben Nike Vapor 14 Club kullanıyorum, adidasta bu boyut işlemi nasıl oluyor bilmiyorum o yüzden deneyin demiştim. İade değişim koşullarına bakarak alın ayağınızın bir büyüğünü olmadı değiştirirsiniz zaten.
Evet öyle yapacağım sağolun birde öneriniz varmıdır 2k bütçem var?

Geri
Yukarı