Giyim Adidas M FI WTR Hoodie Sweatshirt 889,85TL

Maksat aynısı olması değilki replika ayakkabı alıyorsun 2 günde altı çıkıyor maksat ürünün kalitesi :D
Ayakkabı bambaşka ya. Ben sadece 1 kere çakma ayakkabı giydim bir günde ayağımı gökkuşağı gibi yaptı. Bi yanı sarı bi yanı turuncu bi yanı kıpkırmızı olmuştu. Bir dahada asla almam çakma. Kimse çakma giymesin, yani en ucuz Kinetix giyin çakma giymeyin.

O kadar anlamsız ve nahoş buluyorum ki koca koca marka logosunu ürünlerin orasına burasına baskılamalarına. İsterse dünyanın en iyi ürünü olsun yine de anında alasım kaçıyor.
Bende kendimi reklam tabelası gibi hissediyorum hocam :) Hem markaya para veriyorum hemde bedavaya reklamını yapıyorum gibi.

Gerçekten işportacıdan alınan ürünle bunun aynı kalitede olduğunu düşünen var mı. Kullanılan pamuk oranı, dikiş kalitesi, baskı kalitesi gibi bir çok faktör var. Adidas süper kaliteli bir marka değil ama işportacıdaki tüm etmenlerden daha kaliteli olduğuna ve daha uzun ömürlü olduğuna şüphe yok.

Gerçekten işportacıdan alınan ürünle bunun aynı kalitede olduğunu düşünen var mı? Kullanılan pamuk oranı, dikiş kalitesi, baskı kalitesi gibi birçok faktör var. Adidas süper kaliteli bir marka değil ama işportacıdaki tüm etmenlerden daha kaliteli olduğuna ve daha uzun ömürlü olduğuna şüphe yok.

Bende aynısı düşünüyorum hatta yazdım yukarıda buna benzer bir yazı Adidas 4-5 yıl taş gibi kullanırsın 1 gram sıkıntı yaşamazsın kumaş kalitesi çok iyi zaten Adidas mağazasına gidip sweat inceleyen bir insan böyle bir yazı yazmaz :D

3 iplik diye geçen %100 pamuk sweatshirt'lerin çoğu kaliteli oluyor. Belki başka etmenler de vardır. Şardonlu kumaşlar biraz adi oluyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı