Adidas vs Nike halı saha ayakkabısı

Phantom gx club nasıldır sence? Santrafor oyunucusuyum hızımı veya bitiriciliğimi kötü yönde etkiler mi?
Hocam bir arkadaşımda vardı tabanı çok kalın diye şikayet ediyordu ama ben beğenmiştim o kramponu. Forvette veya ofansif mevkilerde Nike Superfly 9 Club'ı arkadaşlarım önerirlerdi hep. Tabii buradaki hocalarımın da fikrini alalım öyle çok kramponlarla aram yoktur elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum.

Hocam bir arkadaşımda vardı tabanı çok kalın diye şikayet ediyordu ama ben beğenmiştim o kramponu. Forvette veya ofansif mevkilerde Nike superfly 9 Club'ı arkadaşlarım önerirlerdi hep. Tabii buradaki hocalarımın da fikrini alalım öyle çok kramponlarla aram yoktur elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum.

Önerdiğiniz ayakkabıya Nike.comdan baktım fakat ayağıma uygun numarası yok Trendyol vb yerlerden krampon alınır mı? Önceki seferlerimde hep kendi sitelerinden almıştım kramponlarımı.

Hocam arkadaşın pozisyonunu sorsaydınız direk stoper kramponu önermişsiniz :D

Kardeşim şu an ofans oynayan ben için hangi ayakkabıyı önerirsin, daha çok durağan ve şut özellikli ve adam geçmeye yönelik biriyim, Nike tiempo Legend 10 academy uygun düşer mi bana? Şut ve top kontrolünü önemsiyorum, 42 no giyiyorum (magazada denedim bu modeli), biraz kilo da var.
Veya bu özelliklerime uygun şu an güncel ne önerirsin? Halı saha için, bütçe 3000-3500'e kadar olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim şu an ofans oynayan ben için hangi ayakkabıyı önerirsin, daha çok durağan ve şut özellikli ve adam geçmeye yönelik biriyim, Nike tiempo Legend 10 academy uygun düşer mi bana? Şut ve top kontrolünü önemsiyorum, 42 no giyiyorum (magazada denedim bu modeli), biraz kilo da var.
Veya bu özelliklerime uygun şu an güncel ne önerirsin? Halı saha için, bütçe 3000-3500'e kadar olabilir.

Ben Adidas X crazyfast kullanıyorum yurt dışından 2200'e aldım TR de 3.5-4K arası fiyatı var top kontrolu ve paslar çok iyi gidiyor şutlarda o şekil tam bir dribling kramponu.

Geri
Yukarı