Adını Bilmediğim Şarkı

189913

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Google'de didik didik aradım ama bulamadım. Birkaç melodisini hatırlıyorum ama Google'ye yazınca çıkmıyor. Aranızda bilen vardır elbet. Biliyorsanız, şarkıyı tespit etmeniz için aşağıya aklımda kalanları söyleyeceğim.

İlk önce, şarkının bir melodisini hatırlıyorum "I Miti Doov Dead Doov Dead" Sonrada bir melodi vardı ama klavyeye yazamam (anladınız :D)

Klip Şöyleydi; şarkıyı söyleyen adam sahnedeydi, bar gibi bir yerdi. Birbirini seven bir kadın ve bir erkek vardı. Bunlar bilardo masalarının oraya doğru gitti ve bardan çıkıp koşarken, karşıdan karşıya geçecekken kamyon çarptı ve klip bitti. (Biliyorum çok değişik ama klip böyleydi)

Teşekküre gerek yok. :kıkırda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekküre gerek olmasa bile çok teşekkür ederim. Yoksa çok zor bulurdum. :)

İnanın en son bu şarkıyı 2 yıl önce falan dinleyip çok beğenmiştim ve adını unutmuştum. Bende çok teşekkür ederim. Hemen Playlist'ime eklemeliyim :D.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı