Adını hatırlayamadığım denizde geçen çizgi film

noegenesis

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Eskiden evde İnternet yok iken babamın iş yerinden flash ile getirdiği filmi arıyorum. Bilenler veya hatırlayanlar yazarsa sevinirim.
Hatırladıklarım:
-Denizde geçiyor.
-Bir tane balık mağarada bir yere sıkışıyordu sonra örümcek veya yengeç geliyordu ondan korkuyordu.
-Deniz aslanı yardıma geliyordu.
Dediğim gibi bayağı eskiden izlediğim için aklımda kalan bunlar birden aklıma girdi. Bilen varsa yazsın, 1-2 hafta yazan olmaz ise kaldırırım.

Kayıp balık nemo olabilir mi?

Hocam cesur balık serisi var. Akıllı balık dünyalar kaşifi var. Benim çocuklar izlemişti. Aklımda kalanlar.

Eskiden evde İnternet yok iken babamın iş yerinden flash ile getirdiği filmi arıyorum. Bilenler veya hatırlayanlar yazarsa sevinirim.
Hatırladıklarım:
-Denizde geçiyor.
-Bir tane balık mağarada bir yere sıkışıyordu sonra örümcek veya yengeç geliyordu ondan korkuyordu.
-Deniz aslanı yardıma geliyordu.
Dediğim gibi bayağı eskiden izlediğim için aklımda kalan bunlar birden aklıma girdi. Bilen varsa yazsın, 1-2 hafta yazan olmaz ise kaldırırım.
Merhaba, yıllar sonra konunuza denk gelmiş bulunuyorum bahsettiğiniz çizgi dizi zannımca orijinal adı "Pet Alien cartoon series" olabilir, bu seri ülkemizde Yumurcak TV kanalında "Tommy ve tuhaf dostları" adıyla yayınlanmıştır dilerseniz internetten bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı