Adını Unuttuğum Oyunlar

Çin şapkalı doktor ve E tuşu yazınca Call of Duty 5 World At War adlı bir oyun buldum.

Bu acaba bahsettiğiniz oyun mu? Yoksa 1.'yi ararken 2.'yi mi buldum ben? :D

O sıklıkla ormanda geçmiyor, WWII döneminde geçtiği için içerisinde War şarkısı yok.
Adamsın sn valla oyunun inmesine 1 dakka kaldıda senin attığın videoya baktım ilk baştaki fotoğrafı görünce ve war şarkısı çalınca bu oyun o oyun dedim gerçekten aradığım oyun bu teşekkür ederim son bi oyun kaldı 1. oyunuda bulursanız minnetar olurum size 😀

Benden bu kadar. 1. oyun hakkında sanırım hiçbir fikrim yok.

Ama diğer iki oyunun bulunmuş olduğuna sevindim. Bu vesileyle bende eski bir oyunumu hatırlamış oldum.

Umarım 1. oyun da bulunur. ^_^

Benden bu kadar. 1. oyun hakkında sanırım hiçbir fikrim yok.

Ama diğer iki oyunun bulunmuş olduğuna sevindim. Bu vesileyle bende eski bir oyunumu hatırlamış oldum.

Umarım 1. oyun da bulunur. ^_^
Tamam eywallah yardımın için çok teşekkür ederim bak bu sayedede eski bi oyununu bulmuşsun çok sevindim dediğin gibi inşallah 1.oyunda bulunur saol

küçükken bilgisayar yeni evimize gelmisti 2009 2010 2011 yillari o zamanlar abi cd den bir oyun yüklemişti yanliş hatirlamiyorsam oyun bi fps shooter oyunu idi silahlari oyuna baslamadan seciyorduk oyunda 2 karakter vardi. Karakterler arasi geçiş yapabiliyorduk.ilk gorev bizi sinamatikte sandalla ağaçlık bir alana geldigimizde başlıyordu ilerisinde çadır vardı ordaki düşmanları öldürmemiz gerekiyordu ve devam ediyorduk.teması soluk bir tema vardi nereye gitmemiz gerektiği oyun içi ekranda duran noktalar gösteriyordu.fizik motoru konusunda iyidi zamnina gore (cs 2.5 gibi).oyunun iconu dik durmuş bir sürü mermiler önünde romen rakami ile II yada III (2 YADA 3)vardi.

Geri
Yukarı