Adobe After Effects'de Nasıl Kaliteli Render Alınır ?

Makaleler
1
Yer
Antalya/Alanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Ben Zafer. Bugün sizlere After Effects'de nasıl kaliteli, donmayan ve düşük boyutlu alınır onu göstereceğim. Ve bazı sorunların çözümleri bu rehberde olacak. Mesela ses çıkmaması sorunu gibi. Şimdi sizi videoyla baş başa bırakayım. Ayrıca aldığınız renderin boyutu hala yüksek geliyorsa, "Any Video Converter" adlı programla daha da küçültebilirsiniz ! Ayrıca soracağınız soru varsa çekinmeden sorabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkaplandaki müzik, Woodkid- ft. LYKKE LI Never Let You Down'dır.

Not: Arkadaşlar video kalitesi çok kötü çıkmış. Bilgisayarımda olan bir sorundan dolayı oldu. Umarım anlayabilmişsinizdir. Anlayamadığınız yerleri lütfen sorunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zafer çabanı anlıyorum ama bazı sorunlar var.
  • Nasıl kaliteli render alınır diye video yapıyorsun ama kendi yüklediğin videoda bir şey görmek mümkün değil
  • Video penceresinde gereksiz bir siyah boşluk var
  • Video aşırı sıkıştırılmış
  • Sadece 480p seçeneği var
Video başlığındaki Technopat ibaresini kaldırmanı rica edeceğim.

Zafer çabanı anlıyorum ama bazı sorunlar var.
  • Nasıl kaliteli render alınır diye video yapıyorsun ama kendi yüklediğin videoda bir şey görmek mümkün değil
  • Video penceresinde gereksiz bir siyah boşluk var
  • Video aşırı sıkıştırılmış
  • Sadece 480p seçeneği var
Video başlığındaki Technopat ibaresini kaldırmanı rica edeceğim.

Dediklerini dikkate alacağım abi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı