Adobe Creative Cloud lisansı alma

sinezorro

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Adobe programlarının çoğunluğunun içinde olduğu Creative Cloud kullanan var mı? Yıllık ücreti 1.500 TL geçtiğimiz yıl daha uygun bir ücrette kullanabiliyorduk. Bu yıl öğrenci indirimiyle yıllığı 1.500 TL yapıyor. Aylık olarak 125 TL bu da ilk yıl için sonrasında yine normal fiyatlandırma söz konusu olacak.
Üç program kullanmam gerekiyor bunların içinden, internette satılan bazı lisanslar var mesela 1 yıllık 800 TL diye. Sizce ne yapmalı bu fiyatlar arasında? Siz Adobe yazılımlarını nasıl kullanıyorsunuz?

Hiç desteklemesem de crack kullanıyorum. Lütfen siz yapmayın. Kullanma sebebim çok pahalı olması.
"Lütfen siz yapmayın" ne demek? Senin kullanma sebebin yüzünden açtım konuyu zaten. Siz şu an kafa mı buluyorsunuz acaba benimle? Zaten bana pahalı gelmese ben de direkt gider lisans satın alırım, burada satılan diğer lisansları niye sorayım?

"Lütfen siz yapmayın" ne demek? Senin kullanma sebebin yüzünden açtım konuyu zaten. Siz şu an kafa mı buluyorsunuz acaba benimle? Zaten bana pahalı gelmese ben de direkt gider lisans satın alırım, burada satılan diğer lisansları niye sorayım?
Korsana destek diye korsan kullanan herkesi raporluyorlar o yüzden ekledim onu. Mail verirseniz crack linkini atabilirim. Eğer sizi maddi açıdan zorluyorsa lisans almayın. Korsan kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı