Adobe deneme süresinin bittiğini haber vermedi ve para çekti

CİNGÖZ_RECAİ

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 5600x
Anakart: Gigabyte B550M DS3H
GPU: Gigabyte RTX 3060 8 GB
Ram: XPG GAMMIX D30 2x8 GB 3200 MHz
M.2 Nvme SSD: Crucial P3 1 TB
Kasa/PSU: XIGMATEK Lamiya Mesh/Odin 750 W 80 Plus

Klavye: SteelSeries Apex 3
Mouse: Logitech G203 Lightsync

Monitör: ViewSonic Omni VX2719 27''
Meslek
Öğrenci
20 Aralık'ta Adobe Acrobat Pro deneme sürümünü başlattım, bugün deneme sürümü bitti ve para çekmişler. Belki gözümden kaçmıştır diyerek mailimi kontrol ettim ama uyarı gelmemiş. Paramı geri alma şansım var mı? Aynı veya benzer olayı yaşayan biri yardım edebilirse çok güzel olur.

Paranı geri alma şansın yok, aslında o tiki basıp geçtiğin yerde sana onu anlatıyor. Aboneliğini iptal et bidahaki ay kullanmazsın.

Paranı geri alma şansın yok, aslında o tiki basıp geçtiğin yerde sana onu anlatıyor. Aboneliğini iptal et bidahaki ay kullanmazsın.
Zaten 7 gün geçtikten sonra para almayı beklemiyorum ancak bugün tam 7 gün olmuş oluyor ve haber verilmedi. Ben de nasıl olsa haber verecek diye dikkat etmedim, gelen para çekildi bildirimi ile farkettim.

Cevap verenlere teşekkürler, iptal ettim. Belirli süre içinde yapılan iptallerde geri ödeme alınabiliyormuş. Keşke haber verselerdi ancak en azından belirli koşullarda iptal edip geri ödeme alınabiliyor.

Dosya Ekleri

• IMG20231227193643.jpg
    IMG20231227193643.jpg
    297,7 KB · Görüntüleme: 11
Geri alınabilir demiştim. hayırlı olsun
Cevap verenlere teşekkürler, iptal ettim. Belirli süre içinde yapılan iptallerde geri ödeme alınabiliyormuş. Keşke haber verselerdi ancak en azından belirli koşullarda iptal edip geri ödeme alınabiliyor.
ŞikayetVar sitesine yaz yardımcı olurlar iade de alırsın.

Geri
Yukarı