Adobe Illustrator projenin sadece dış hatları gösteriyor

NRGN

Centipat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı
Merhaba.

Kedim klavyede bir tuşa bastı ve ilistrasyon projem bu hale geldi ve hangi tuşa bastığını bulamıyorum. CTRL-Z vs. yaptım, projeyi kapatıp geri açtım vs. ama değişmiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Kedim klavyede bir tuşa bastı ve ilistrasyon projem bu hale geldi ve hangi tuşa bastığını bulamıyorum. CTRL-Z vs. yaptım, projeyi kapatıp geri açtım vs. ama değişmiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Görsel soruları görsel ile desteklerseniz harika olur. Medyum yeteneklerimle konuyu CTRL veya CMD+Y ile çözeceğinizi görüyorum.

Görsel soruları görsel ile desteklerseniz harika olur. Medyum yeteneklerimle konuyu CTRL veya CMD+y ile çözeceğinizi görüyorum.

Oldu çok teşekkür ederim. Konu açtığım zaman foruma hiçbir fotoğraf eklenemiyordu. Bu sebeple yükleyemedim. Adminden yardım istedim ve cevaplamak yerine mesajımı sildi.

Dosya Ekleri

• sdasdasdadsaddsad.jpg
    sdasdasdadsaddsad.jpg
    225,4 KB · Görüntüleme: 6
Oldu çok teşekkür ederim. Konu açtığım zaman foruma hiçbir fotoğraf eklenemiyordu. Bu sebeple yükleyemedim. Adminden yardım istedim ve cevaplamak yerine mesajımı sildi.
Bazen bağlantı problemleri, forum içi güncellemeler veya kullanıcı tarafında olan bir şeyler sebebiyle görsel yüklemek veya bağlantı tanımlamak sorun yaratabiliyor.

CTRL Y ile çözülmesi güzel oldu. Katman isimlerinde çokça TR karakter var - dosyanın geldiği ana program nedir merak ettim? ACAD? Rhino? Çeviriyi nasıl yapmışlar ve/veya kullanıcı nasıl katman adlandırmış - çünkü bazen TR/ENG geçişlerinde şaşırtıcı cümleler oluşabiliyor.

Geri
Yukarı