Ücretli Adobe Photoshop logo yapımı

Chavos

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aynı fotoğraf üzerine neon yazı ile 3 adet yazı yazılacak. Bir satış sayfası işletiyorum ve örnek görsellerim var. Bunun kendime özel olanını yaptıracağım. Ücretsiz yapmak isteyen olursa minnettar kalırım. Ücret isteyen olursa da konuşabiliriz.

Basit ise öğrenmek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aynı fotoğraf üzerine neon yazı ile 3 adet yazı yazılacak. Bir satış sayfası işletiyorum ve örnek görsellerim var. Bunun kendime özel olanını yaptıracağım. Ücretsiz yapmak isteyen olursa minnettar kalırım. Ücret isteyen olursa da konuşabiliriz.

Kendim yapmak isterdim şimdi ama yatacağım maalesef bu nedenle adımları anlatıyorum.
1-)iyi bir yazı efekti indir.
2-)videodaki adımları uygula.
3-)

1652394223866.png

Sağ alt kısımdan Solid color seç ve neon rengi ne istiyorsan o rengi yap.
4-)

1652394283848.png

Yine sağ kısımdan color fill yerinden beyaz kısma gel ve CTRL-ı komutunu kullan.
5-)sol kısımdan brush-fırça aracını seç ve Flow kısmını 12 yap sonrasında birkaç tıklama ile glow efektini daha güzel yapabilirsin.

1652394390569.png

Karışık anlattıysam kusura bakmayın elimden geldiğince anlatmaya çalıştım YouTube üzerinde birçok video mevcut bakabilirsiniz isterseniz.

Hiçbir iş sanıldığı kadar basit değildir. Her işte olduğu gibi bu işte de emek vardır, yani evet ücreti vermek zorundasın o kişinin emeğinin karşılığı olarak ☺️ bilirsin para çokomel 😁

Bionluk kullanarak hizmet alabilirsin kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim yapmak isterdim şimdi ama yatacağım maalesef bu nedenle adımları anlatıyorum.
1-)iyi bir yazı efekti indir.
2-)videodaki adımları uygula.
3-)

Eki Görüntüle 1386309

Sağ alt kısımdan Solid color seç ve neon rengi ne istiyorsan o rengi yap.
4-)

Eki Görüntüle 1386311

Yine sağ kısımdan color fill yerinden beyaz kısma gel ve CTRL-ı komutunu kullan.
5-)sol kısımdan brush-fırça aracını seç ve Flow kısmını 12 yap sonrasında birkaç tıklama ile glow efektini daha güzel yapabilirsin.

Eki Görüntüle 1386312

Karışık anlattıysam kusura bakmayın elimden geldiğince anlatmaya çalıştım YouTube üzerinde birçok video mevcut bakabilirsiniz isterseniz.

Yatmayın da işi halledelim. Ücretini veririm.

Geri
Yukarı