Çözüldü Adobe Photoshop yazı aracı kullanamama hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

araskaradeniz

Hectopat
Yazı aracıyla tıkladığımda "could not use the type tool because the Scratch disks are Full" uyarısı çıkıyor ve kullanamıyorum. Photoshop'ta seçili olan diskte 30GB kadar boş yer var. Ne yapmam lazım yarımcı olabilir misiniz?

Adobe Photoshop 2023 - Windows 11.

1676898404639.png

Çözüm
Daha önce yarıda bıraktığınız işler yer kaplıyor anlaşılan hocam. Tercihler kısmında temizleme yeri var.
Dosya boyutu çok büyükse o 30 GB alanı da doldurmuştur.

Photoshop içinden edit > preferences > scrath disks seçeneğine tıklayıp C ver diğer diskleri de tikleyip deneyebilirsiniz.

Dosya boyutu çok büyükse o 30 GB alanı da doldurmuştur.

Photoshop içinden edit > preferences > scrath disks seçeneğine tıklayıp C ver diğer diskleri de tikleyip deneyebilirsiniz.

Dosya eklemedim hocam boş sayfa açtım. Bilgisayarda şuan başka disk yok.

Depolama ve RAM üzerinde ne kadar boş alan var?
RAM üzerinde ne kadar boş alan olduğuna nasıl bakıyoruz bilmiyorum. Ayarlardan depolamaya girdiğimde 32GB boş yer gösteriyor

Yazı aracıyla tıkladığımda "could not use the type tool because the Scratch disks are Full" uyarısı çıkıyor ve kullanamıyorum. Photoshop'ta seçili olan diskte 30GB kadar boş yer var. Ne yapmam lazım yarımcı olabilir misiniz?

Adobe Photoshop 2023 - Windows 11.

Eki Görüntüle 1676255

Hocam “learn how to fix”e tıkladınız mı çözüm orada yazıyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı