Adobe Premier fotoğrafın kalitesini bozuyor

SadeceEfe

Decapat
Merhaba. Adobe Premier de fotoğraf eklediğimde normal video ilerlemezken çok güzel gözüküyor fakat başlayınca görsel bulanıklaşıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Kalite düşmüyor. Full render yapmıyor ön izlemede, PC için zorlayıcı olmasın diye. Render alınca kalitenin koyduğunuz kalitede olduğunu göreceksiniz.

Kalite düşmüyor. Full render yapmıyor ön izlemede, PC için zorlayıcı olmasın diye. Render alınca kalitenin koyduğunuz kalitede olduğunu göreceksiniz.

Hocam bir de telefon ile çekilmiş fotoğraf ama Adobe bunu büyütüyor nasıl telefon şeklinde çekilmiş haline getirebilirim.

Hocam bir de telefon ile çekilmiş fotoğraf ama Adobe bunu büyütüyor nasıl telefon şeklinde çekilmiş haline getirebilirim.

Büyütmekten kastın? Uygulama içerisinde boyut ayarlamak için yer var ama hiç hatırlamıyorum, çok uzun zamandır görmedim arayüzü.

Büyütmekten kastın? Uygulama içerisinde boyut ayarlamak için yer var ama hiç hatırlamıyorum, çok uzun zamandır görmedim arayüzü.

Hocam fotoğrafı kendisi 16 9 yapıyor ama ben telefon gibi yani üstten uzun yandan basık şekilde yapmak istiyorum nasıl yapabilirim sizce.

Yanları keserek yaparsın sonra çevirip falan da, bence sen video izle ve öğren programı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…