Adobe Premiere Pro CC'de Kaliteli Render Alınmıyor

Daha fazla  
Dostlar kaydetmiş olduğum 1080p videolarımı Premiere Pro CC'de editledim. Fakat bir türlü video ile aynı kalitede render alamadım. Bir çok video izledim bir çok ayar denedim fakat sonuç değişmedi. Nerede yanlış yapıyorum bilmiyorum bitrate'i de yüksek veriyorum fakat güzel kalite elde edemiyorum. Sizce ne yapmalıyım bilenleriniz varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Adobe Media Encoder'ı denedin mi? böyle bir uygulaması daha var renderların daha hızlı ve kaliteli çıkması için Adobe Premiere Pro'dan editi yapıyorsun projeyi kaydedip Media Encoder'a atıyorsun sonrası kolay nasıl yapıldığını da bulamazsan zaten bir sürü video var youtube'de bununla ilgili

Adobe Media Encoder'ı denedin mi? böyle bir uygulaması daha var renderların daha hızlı ve kaliteli çıkması için Adobe Premiere Pro'dan editi yapıyorsun projeyi kaydedip Media Encoder'a atıyorsun sonrası kolay nasıl yapıldığını da bulamazsan zaten bir sürü video var youtube'de bununla ilgili
Cevap için teşekkür ederim. Yeni duydum deneyeceğim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı