Adobe Premiere Pro'da video kalitesi düşüyor

YekcanPro

Hectopat
YouTube kanalım için ben videolar çekiyorum. Çekerken OBS Studio ile 1920x1080 60 FPS kayıt yapıyorum. Çıkış boyutu da aynı ve videoyu izleyince kalitesi çok iyi fakat Adobe Premiere Pro uygulamasına koyuyorum yine 1080p 60 FPS ayarlarda editlemek için. Editledikten sonra videoyu dışa aktarıyorum ve onu yapınca kalite düşüyor. Uzak nesneler bulanık falan görünüyor, hareketli durumlarda bulanıklaşma oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube kanalım için ben videolar çekiyorum. Çekerken OBS Studio ile 1920x1080 60 FPS kayıt yapıyorum. Çıkış boyutu da aynı ve videoyu izleyince kalitesi çok iyi fakat Adobe Premiere Pro uygulamasına koyuyorum yine 1080p 60 FPS ayarlarda editlemek için. Editledikten sonra videoyu dışa aktarıyorum ve onu yapınca kalite düşüyor. Uzak nesneler bulanık falan görünüyor, hareketli durumlarda bulanıklaşma oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Premiere çıktı ayarlarını High Bit Rate 1080p olarak veya Youtube Full HD ayarlarında yapman gerek.

Çıktı alırken açılan ekranda yazıyor dostum.
1665868803536.png

Hangisi oluyor?

Bahsettiğim Blu-ray seçeneği. Benim kullandığım sürümde X olarak yazılmış.
Peki ordan neyi seçecem? Sanırsam 60 fps yapılmıyor. Benim istediğim 1080p60 ve kalite bozulmasın.

Bahsettiğim Blu-ray seçeneği. Benim kullandığım sürümde X olarak yazılmış.
Senin dediğin seçenek ile yaptım. Fakat video hata verdi çalıştıramadım. H.264 kullanmak zorunda kaldım ama başka yolu yok mu kaliteyi arttırmanın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı