Adobe programları kasıyor, Adobe XD direkt kapanıyor

rasul1995

Kilopat
Daha fazla  
@blackandyellow çalışırken bazen Adobe programları çok kasıyor. İlk başta mı öyle yapıyor bilemedim. Ayrıca Adobe XD açıldığı gibi kapanıyor. Bana XD lazım oluyor. Bunun bir çözümü var mı? Bir de işlemcim i3 8100, bu yüzden olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Benim sistemim i3 8100 işlemcili.

Tam sistem ve macOS sürüm bilgilerinizi iletin lütfen bize. Grafik kartınız tam olarak aktif mi?
Asus Prime H370-Plus anakartım var. Sapphire Pulse model ekran kartım var. Ekran kartımın aktif olup olmadığını nasıl anlarım. Normalde 8 GB görünüyor sistem bilgilerinde. Arada olan kasmalar normal mi bilmiyorum. Ancak i3 8100 işlemciyi tek başına çalıştırdığımda HD 630 ekran kartını görmüyor. Açılışta ekran aniden kararıyor ve gelmiyor. Ekran kartı takılı olmadan HD 630'u tanıtma imkanımız var mı? Ben framebuffer yamasından falan pek anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak sistem HDMI mı? BIOS üzerinden harici GPU ön tanımlı olarak dene ve uygun SMBIOS kullan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı